Darčekový poukaz

DARČEK KTORÝ POTEŠÍ!

Prekvapte svojho partnera, blízkych alebo rodinu dokonalým darčekom. Venujte im úžasný pobyt v Penzióne*** Horec !

Hľadáte tip na darček k meninám alebo narodeninám? Darčekové poukazy ktoré si pre Vás pripravil Penzión*** Horec budú pre Vás tou správnou voľbou! Potešte svojich blízkych týždňovým alebo víkendovým pobytom plným relaxu v srdci Nízkych Tatier. Stačí vyplniť formulár a my Vám poukaz s menom obdarovaného zašleme vytlačený poštou na adresu, pripravený na darovanie, alebo Vám ho zašleme e-mailom. Majiteľ poukazu si následne môže vybrať termín ktorý mu vyhovuje a zarezervovať si pobyt.

REZERVOVAŤ POUKAZ ⮞

Vyplňte formulár

Vyplňte objednávkový formulár pre darčekový poukaz vyššie na našej stránke. My Vás budeme v čo najkratšom čase kontaktovať s cenovou kalkuláciou a ďalšími detailmi pobytu pre vašich blízkych.

Uhraďte platbu za pobyt

Po dohodnutí všetkých podrobností od nás obdržíte cenovú kalkuláciu s údajmi o platbe za pobyt, ktorú je potrebné uhradiť do 7 dní.

Zaslanie poukazu

Po obdržaní platby Vám zašleme zalaminovaný darčekový poukaz poštou na adresu pripravený na darovanie, alebo e-mailom v prípade že ho potrebujete čo najrýchlejšie. Následne nás Vaši blízki si môžu kontaktovať a dohodnúť si sami termín ktorý im vyhovuje.

Darčekový poukaz pre firmy

Motivujte Vašich obchodných partnerov alebo zamestnancov dovolenkovým zážitkom… Nechajte sa inšpirovať našimi pobytmi, ktoré im môžete darovať na darčekovej poukážke. V prípade záujmu o objednanie darčekového poukazu s možnosťou fakturácie na firmu, prosíme kontaktujte nás e-mailom na rezervacie@avena.sk.

Individuálne požiadavky pre darčekový poukaz

V prípade ak máte špeciálne požiadavky na darčekový poukaz, neváhajte nás kontaktovať e-mailom na rezervacie@avena.sk.